Inauguracja roku szkolnego 2022/2023 

„Nauka to podróż, która trwa przez całe życie. 

Dla otwartych umysłów świat jest pełen pytań, 

Na które warto poznać odpowiedzi…”

W dniu 1 września w naszej szkole rozpoczęliśmy nowy rok szkolny 2022/2023. Najpierw zgromadziliśmy się w pobliskim kościele na Mszy św. inaugurującej. Uroczystą Eucharystię sprawował ks. Dariusz Zalewski. 

Następnie uczniowie, rodzice oraz nauczyciele spotkali się panem Piotrem Hinca, który objął stanowisko Dyrektora szkoły. Przywitał serdecznie wszystkich zgromadzonych oraz życzył uczniom, aby każdego dnia przychodzili do szkoły z uśmiechem, uczyli się z przyjemnością, a cały rok szkolny przebiegał bez przeszkód i zakłóceń w murach naszej szkoły. W tym wyjątkowym dniu minutą ciszy i złożeniem kwiatów przy szkolnym obelisku uczciliśmy pamięć ofiar II wojny światowej oraz naszego patrona płk. Stanisława Dąbka.  

Przewodnicząca Rady Rodziców pani Anna Magrian złożyła życzenia uczniom, nauczycielom oraz nowej Dyrekcji szkoły. Potem odbyły się spotkania z wychowawcami w salach lekcyjnych.  

Naszym kochanym uczniom, zwłaszcza tym najmłodszym, a także przedszkolakom życzymy radości z odkrywania świata, wesołych zabaw oraz wielu kolegów i koleżanek! Niech szkoła będzie dla nas wszystkich miejscem wszechstronnego rozwoju, źródłem wiedzy oraz przyjaznym i bezpiecznym środowiskiem. 

Kliknij tutaj, aby przejść do galerii!