SP Sychowo reprezentuje naszą gminę na powiatach.

              Po wygranych zawodach gminnych zarówno chłopcy jak i dziewczęta mieli okazje do reprezentowania naszej gminy na zawodach powiatowych w unihokeju. Rywalizacja była zacięta  i po ciężkiej walce dziewczęta zajęły 3 miejsce. Chłopcom nie udało się powtórzyć wyniku ich koleżanek i ostatecznie zajęli 6 lokatę.

              Skład drużyny dziewcząt: Patrycja Post (bramkarka), Martyna Bieszk, Karolina Gibowicz, Weronika Wasylke, Natalia Klamrowska, Roksana Szwertfeger, Amelia Brzeska, Zuzanna Pienschke, Zuzanna Dąbk

          Skład drużyny chłopców: Łukasz Pallach (bramkarz), Przemysław Jankowski, Jan Stefanowski, Dominik Klawikowski, Szymon Bollin, Patryk Syldatk, Ksawier Miotk ,Franciszek Sikora, Kacper Gajewski

Gratulujemy obu drużynom!!!

Kliknij aby przejść do galerii!!!