Zakończenie roku szkolnego 2023/2024

„Morze, góry, las i rzeka,
Wszystko to już na nas czeka.
Bo zaczęło się już lato
Jedźmy mamo, jedźmy tato.”

Piątek, 21 czerwca to dzień, na który czekali wszyscy uczniowie z utęsknieniem. To bowiem ostatni dzień roku szkolnego 2023/2024. Uroczystość rozpoczęliśmy o godzinie 8.00 w kościele parafialnym, gdzie ksiądz Dariusz Zalewski odprawił mszę świętą.

Punktualnie o godz. 9.00 rozpoczęła się uroczystość w sali sportowej. Zaszczycili nas swoją obecnością licznie przybyli rodzice z  przedstawicielami Rady Rodziców.

Ostatni dzień roku to czas podsumowań, gratulacji i podziękowań. Tym razem nie było inaczej. Pan Dyrektor Piotr Hinca szczególne słowa podziękowań skierował do rodziców, którzy na co dzień z wielkim oddaniem wspierają inicjatywy szkolne. Pan Dyrektor dziękował za ciężką pracę wszystkim uczniom i nauczycielom. Liczna grupa dzieci otrzymała świadectwa z wyróżnieniem oraz nagrody. Ponad to uczniom zostały wręczone nagrody za czytelnictwo oraz za uzyskane miejsca w ogólnopolskim konkursie Wielka Liga Czytelników.

Kolejny rok szkolny za nami. Chwilami było ciężko, chwilami  zabawnie, kręte ścieżki prowadziły nas do tego dnia. Jednak mamy nadzieję, że każdy z uczniów pozytywnie wspomina minione miesiące.

Życzymy słonecznych i bezpiecznych dni.

Wakacje czas zacząć…

Justyna Schwann

GALERIA!