🌟 Wielkie wieści dla naszej społeczności szkolnej! 🌟

Z dumą ogłaszamy, że nasza szkoła bierze udział w programie “Rummikub w Szkole”! 🎉 To fantastyczna inicjatywa, która wnosi do naszego programu nauczania elementy gry, nauki i zabawy. Program “Rummikub w Szkole” pomaga rozwijać umiejętności matematyczne, logiczne myślenie oraz wspiera budowanie kompetencji społecznych naszych uczniów.

Dziękujemy wszystkim uczniom, którzy wzięli udział w tej wyjątkowej formie nauki, która łączy zabawę z edukacją. To była doskonała okazja, aby nauczyć się czegoś nowego, spotkać się z rówieśnikami i rozwinąć umiejętności niezbędne w przyszłości.

👉 Dołączcie do nas w tej edukacyjnej przygodzie w nowym roku szkolnym!

#RummikubWSzkole #EdukacjaPrzezZabawę #NaukaInaczej

Emilia Prus-Myszka
Grażyna Grzegrzółka