🎉Świętujemy Dzień Dziecka w naszej szkole!🎉

Z okazji Dnia Dziecka nasi uczniowie i wychowawcy spędzili wyjątkowy czas pełen zabawy i radości. Integracyjne gry zespołowe, planszówki i mnóstwo śmiechu – to tylko część atrakcji, które czekały na dzieci. 🍦🍕

Nie zabrakło również pysznych lodów, soczków a nawet pizzy, które dodawały energii do dalszej zabawy. Na boisku odbywały się gry sportowe, które pozwoliły spalić kalorie i dodały emocji naszym uczniom. ⚽🏃‍♀️

A to nie wszystko! Niektóre klasy postanowiły świętować ten dzień poprzez zorganizowanie „nocki” w szkole. Wspólne gry, zabawy i zajadanie się przysmakami sprawiły, że to była noc pełna przygód i integracji. Na sen czasu już nie starczyło 😂🌙🎲

To był dzień pełen uśmiechów, wspólnej zabawy i niezapomnianych chwil. Dziękujemy wszystkim uczniom i nauczycielom za wspaniałe świętowanie! 💖

Emilia Mielnik

GALERIA!