Jasełka przygotowane prze uczniów z klasy 1b i 2a.

Jasełka to widowisko o Bożym Narodzeniu, które od wieków wpisane są w polską tradycję. W naszej szkole tegoroczne przedstawienie zostało przygotowane przez uczniów z klasy Ib, IIa oraz uczennicę Wiktorię Kreft z klasy Vc. 

Występ był wyjątkowy, mali aktorzy we wspaniałych strojach, doskonale prezentowali się na tle bożonorodzeniowej dekoracji. Artyści z dużym przejęciem i zaangażowaniem wiernie odtwarzali swoje role, prezentowali umiejętności recytatorskie i wokalne. Dzieci grą aktorską miały na celu ukazanie, że niezależnie od narodowości Bóg rodzi się w człowieku.  
Nad całością czuwali p. Aneta Barzowska, p. Karolina Rapel oraz p. Sylwester  Sychowski. Nastrój wyjątkowości i magii dopełniły mieniące się światełka i  piękna dekoracja, o którą zadbały 
p. Beata Hewelt oraz p. Agnieszka Andrzejewska.  Atmosfera była niezwykle podniosła i poruszająca, a występ  spotkał się z entuzjastycznym przyjęciem, o czym świadczyły gromkie oklaski.  
Jest nam niezwykle miło, że w tym świątecznym wydarzeniu uczestniczyła cała społeczność szkoły. Dzieci 6 stycznia wystąpiły w kościele pw. św. Józefa w Sychowie. 
Dziękujemy rodzicom za pomoc i zaangażowanie w organizację jasełek oraz ks. Proboszczowi za słodkie docenienie aktorów. 

Aneta i Karolina 

Kliknij tutaj aby przejść do galerii