Ogólnopolski Dzień Przedszkolaka grup: „Żabki”, „Sówki” oraz „Pszczółki”


     20 września obchodzimy Ogólnopolski Dzień Przedszkolaka. Z tej okazji wychowawczynie grup: „Żabki”, „Sówki” oraz „Pszczółki”przygotowały dla najmłodszych moc atrakcji. Od samego rana było widać uśmiechy na twarzach dzieci, które nie mogły doczekać się niespodzianek, które na nie czekały. Dzieci miały okazję posłuchać piosenki ”Hymn Przedszkolaka” i porozmawiać o ważnych zasadach panujących w przedszkolu.
      Wykonały również „Odznakę Superprzekszkolaka”, aby pamiętać, że każdy z nich ma mnóstwo sił, by sprostać wszystkim wyzwaniom. Oprócz zabaw, tańców i gier, panie przygotowały seans bajkowy  z popcornem. W tym dniu dopisały nie tylko humory, ale także pogoda, dzięki temu druga cześć odbyła się na świeżym powietrzu. Przedszkolaki przy piosence „Jedzie pociąg z daleka” dotarły na plac zabaw, gdzie rozpoczęły pokaz umiejętności tanecznych. Dzieci miały okazję też pokazać, czy umieją współpracować podczas zabaw z chustą animacyjną i piłkami. Nie było łatwo, ale wspólnymi siłami wszystkie zadania zostały wykonane.
     Na pamiątkę takiego ważnego dnia, każdy przedszkolak otrzymał  medal i słodkości. Dziękujemy wszystkim  za wspólną zabawę i cudowną atmosferę. 

Kliknij aby przejść do galerii!!!